Vi som jobbar här

Lars-Åke Torstensson
VD

Telefon: 08-581 755 44
Mobil: 070-689 45 80
E-mail: lars-ake@evepe.se


Henrik Sköld
Säljare/Servicetekniker

Telefon: 08-581 755 44
Mobil: 070-689 45 84
E-mail: henrik@evepe.se


Anders Larsson
Servicetekniker

E-mail: anders@evepe.se


Marcus Lindblad
Montör

E-mail: marcus@evepe.se



Erica Hedenlind
Ekonomiansvarig

Telefon: 08-581 755 44
Mobil: 070-744 99 05
E-mail: erica@evepe.se


Peter Hedenlind
Montör

Mobil: 070-834 13 03
E-mail: peter@evepe.se


Bengt Kågeryd
Servicetekniker

E-mail: bengt@evepe.se


Samuel Backlund
Montör

E-mail: samuel@evepe.se




Dags för garantiservice? boka här eller läs mer här!

 

Boka en genomgång av din värmepumpsanläggning inför vintern! Klicka här

 

Ta del av vårt förmånliga serviceavtal här!

 

Boka service/felanmälan här!